Firma ELBUD HURT z Katowic

O nas

Firma ELBUD HURT Katowice sp. z o.o. powstała 1 września 2009 roku jako spółka ELBUD Katowice Sp. z o.o.

Od początku swojej działalności głównym zadaniem firmy było świadczenie usług zaopatrzenia firmy ELBUD we wszelkie potrzebne materiały do realizacji inwestycji.

Od 2012r. firma przeniosła się do nowego budynku biurowo-magazynowego, dzięki któremu można było rozszerzyć działalność firmy. Od tego momentu ELBUD HURT nie tylko zajmował się kompleksowym zaopatrzeniem ELBUD, ale również starał się wyjść z ofertą do klientów zewnętrznych.

Dynamicznie się rozwijamy

Lata 2013 i 2014 pokazały duży potencjał firmy pod względem sprzedaży zewnętrznej. Z każdym kolejnym miesiącem działalności spółki powiększa się grono jej zadowolonych klientów. Zyskujemy uznanie jako rzetelny dostawca artykułów dla budownictwa elektroenergetycznego.

Bogata oferta naszej firmy obejmująca m.in. kable i przewody, osprzęt kablowy, osprzęt do linii napowietrznych oraz transformatory i słupy spotyka się z coraz większym zainteresowaniem klientów nie tylko w naszym regionie.

Oferowane przez na materiały znajdują zastosowanie przy budowie i wyposażeniu stacji elektroenergetycznych i linii przesyłowych.