Kontakt z firmą ELBUD HURT

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej działalności bądź chcielibyście poznać szczegóły oferty, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem firmy ELBUD HURT. Chętnie opowiemy o naszym asortymencie artykułów dla budownictwa elektroenergetycznego oraz wyrobów ze stali takich jak blachy stalowe, rury, pręty czy płaskowniki.

Siedziba naszej spółki znajduje się w Katowicach. Można do nas zadzwonić lub skorzystać z poczty elektronicznej bądź wygodnego formularza kontaktowego.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Dane kontaktowe

ul. Roździeńska 14
40-382 Katowice

Telefon, fax

fax. +48 (32) 606 58 54
tel. +48 (32) 606 58 (50-58)

E-mail

e-mail: hurt@elbud.katowice.pl
www.elbudhurt.pl

Formularz Kontaktowy

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.elbudhurt.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ELBUD HURT KATOWICE SP. Z O.O., Roździeńska 14 40-382 Katowice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem d.kubik@elbud.katowice.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Zarząd hurtowni

Dawid Kubik

Prezes Zarządu

d.kubik@elbud.katowice.pl

32 606 58 51

Dział Księgowy

Beata Chałupka

Księgowa

b.chalupka@elbud.katowice.pl

32 606 58 52

Kierownik działu handlowego

Bartłomiej Kowalski

Kierownik Magazynu

b.kowalski@elbud.katowice.pl

32 606 58 58

Dział handlowy

Michał Kubiczek

Specjalista ds. handlowych (elektroenergetyka)

m.kubiczek@elbud.katowice.pl

32 606 58 50

Piotr Kilian

Specjalista ds. handlowych (stal , uziemienia specjalistyczne DO-EL)

p.kilian@elbud.katowice.pl

32 606 58 55

Zaopatrzenie ELBUD

Halina Czypionka

Specjalista ds. zakupów i sprzedaży

h.czypionka@elbud.katowice.pl

32 606 58 53

Ilona Morawska

Handlowiec ds. zakupów i sprzedaży

i.morawska@elbud.katowice.pl

32 606 58 57

Monika Pietrusiak

Handlowiec ds. zakupów i sprzedaży

hurt@elbud.katowice.pl

32 606 58 54